Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-големия Български Тийн Форум


You are not connected. Please login or register

Пълно дърво в леглоту ...

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Пълно дърво в леглоту ... Empty Пълно дърво в леглоту ... Пет Окт 21, 2011 3:54 pm

Muratti



Та искам да ви попитам..! какво трябва да направя в следната ситуация
Преди около 2 месеца се запознах с едно момиче по голямо от мен с 2 години аз съм на 16 тя 18 запознахме се в дискотеката.. същатата нощ тя отразя 3-ма 4-ма един тръгнал да я целува и тя му казала че трябва да си говорят поне 1 месец за да го целуне а бе момичето си е супер ;Д аз тряше да чакам цели 2 4аса за да ме целуна шот мн се харесахме и си допаднахме адски много та тя е имала един преди мене с които е спала .. но малко нещо от сорта на 20-30 пъти смисал би трябвало вече да изпитва само удуволствие та както и да е ние вече си го правиме редовно .. ама тука идва проблема думите пално дарво/камЪк и не е добра в леглото .. са адски смекчаващи обстоятелставата.. тя е пълна скраб ;х разбирате ли тя просто ляга.. и чака аз да сварша :х и нищо .. ;Х мн ми е тъпо но мн се приварзах към нея и супер много ме кефи .. ама просто ;х с това лежене и гледане с един празен поглед в тавана .. няма да стане нищо .. а пък даржа на нея достаа ;х и не знам кво да правя даите савети плс


ПП.. извиняваите за грешките пиша с флех таип а и съм си шопче .. не съм мн добър с Българския или квоото там решите.. не ме интересува САМО МИ ПОМОГНЕТЕ С НЯКАВ САВЕТ

2Пълно дърво в леглоту ... Empty хах Пет Окт 21, 2011 4:11 pm

bobby

bobby

Пич, тва ти е най-малкия проблем Very Happy. Като чака да действаш, ще действаш, кво да ти кажа Laughing . Пък може да започнеш с целувки на някои по-интимни места, да я накараш да се поотпусне или да си поговорите и да я попиташ какво точно иска да правите тя за да я накараш един вид и тя да направи нещо, това което иска, ддз... Ама ми е интересно, не всеки би се оплакал от такова положение, някои момчета биха били доста доволни на това Smile

3Пълно дърво в леглоту ... Empty Re: Пълно дърво в леглоту ... Пет Окт 21, 2011 4:13 pm

Екстазито

Екстазито

Ми не знам какво да ти кажа, но се опитай да й намекнеш нещо .. може и да се получи .. Успех Razz

4Пълно дърво в леглоту ... Empty Re: Пълно дърво в леглоту ... Пет Окт 21, 2011 4:36 pm

AloneInTheDark

AloneInTheDark

Това, което описваш ме кара да драсна израза "Никой не е перфектен" .. Всеки си има своите добри и лоши страни - В случая, явно нейната лоша страна е, че все едно оправяш от ония надуваемите кукли - Така де, не прави нищо .. Но това не би трябвало да те притеснява, както спомена привързал си се към нея, следователно се примиряваш с кусурите и..
Знам ли, говори и, опитай се "подбудиш" извратена и страна.. Поинтересувай се какво обича..

5Пълно дърво в леглоту ... Empty Re: Пълно дърво в леглоту ... Пет Окт 21, 2011 5:07 pm

Екстазито

Екстазито

pussy pussi lickin' Cool

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите